Lesrooster 2018-2019

Lesrooster 2018-2019

Seizoen 2018-2019  

MAANDAG
Studio 1
16.30-18.00 Jazz talentenklas Frency
18.00-19.00 Jazzdans 12 t/m 14 jr. Frency
19.00-20.00 Dance-mix 12 t/m 15 jr. Frency
20.00-21.00 Jazzdans 14 t/m 17 jr. A Frency
21.00-22.00 Dance-mix 16+ Frency
Studio 2
17.00-18.30 C selectieklas hiphop Terence
18.30-20.00 B selectieklas hiphop Terence
20.00-22.00 A selectieklas hiphop Terence
DINSDAG
Studio 1
16.30-17.30 Theaterklas 1 v.a. 7 jr. Sabrina
17.30-18.30 Theaterklas 2 v.a. 10 jr. Sabrina
18.30-19.30 Theaterklas 3 v.a. 12 jr. Sabrina
19.30-20.30 Theaterklas 4 v.a. 15 jr. Sabrina
20.30-21.30 Total body workout Sabrina
Studio 2
17.00-18.30 C selectieklas jazz Frency
18.30-20.00 B selectieklas jazz Frency
20.00-22.00 A selectieklas jazz Frency
WOENSDAG
Studio 1
16.30-17.30 Hiphop 10 t/m 12 jr. Frency
17.30-18.30 Jazz intermediate 12+ Frency
18.30-20.00 Jazz intermediate 16+ Frency
20.00-21.00 Streetdance/hiphop volwassenen Frency
21.00-22.00 Jazzdans volwassenen Frency
Studio 2
15.30-16.30 Streetdance/hiphop boys 6 t/m 10 jr. Desi
16.30-17.30 Jazz groep 4 Desi
17.30-18.30 Hiphop 12 t/m 14 jr. A Desi
18.30-19.30 Hiphop 14 t/m 18 jr. A Desi
19.30-20.30 Urban dance mix 14+ Desi
20.30-22.00 Hiphop intermediate tieners/volwassenen Desi
DONDERDAG
Studio 1
16.30-17.30 Jazzdans groep 6 + 7 Sabrina
17.30-18.30 Jazzdans 14 t/m 17 jr. B Sabrina
19.00-20.00 Jazzdans 17+ Sabrina
20.00-21.00 Zumba shape Sabrina
Studio 2
15.30-16.30 Jazzdans groep 5 Desi
16.30-17.30 Modern 10 + Desi
17.30-19.00 Modern 14+ Desi
19.00-20.00 Hiphop 14 t/m 18 jr. B Desi
20.00-22.00 Modern gevorderd tieners/volwassenen Desi
VRIJDAG
Studio 1
15.30-16.30 Klassiek ballet 7 t/m 10 jr. Stefanie
16.30-17.30 Klassiek ballet 10 t/m 12 jr. Stefanie
17.30-18.30 Streetdance 7 t/m 10 jr. Stefanie
18.30-19.30 Danstechniek 9 t/m 12 jr. Stefanie
19.30-20.30 Danstechniek 12+ Stefanie
Studio 2
15.30-16.30 Hiphop boys 10 t/m 14 jr. Desi
16.30-18.00 Hiphop talentenklas Desi
18.00-19.00 Hiphop 12 t/m 14 jr. B Desi
ZATERDAG
Studio 1
09.00-10.00 Kinderdans 3 + 4 jr. Tessa
10.00-11.00 Kinderdans groep 1 + 2 A Tessa
11.00-12.00 Kinderdans groep 3 Tessa
12.00-13.00 Dance-mix 9 t/m 11 jr. Tessa
13.00-14.00 Dance-mix 7 t/m 9 jr. Tessa
Studio 2
10.00-11.00 Kinderdans groep 1 + 2 B Manouk


Zijn er vragen met betrekking tot ons lesrooster, neem dan gerust contact op!